Ceny wybielania zębów w Poznaniu – ktoś coś więcej na ten temat?

Postautor: dariakepa » 12 wrz 2017, o 20:20

Koleżanka bardzo mnie zachęca żebym poszła wybielić zęby. Trochę się waham ze względu na cenę takiego zabiegu (podejrzewam że tanio nie jest) a dwa mam obawy o to czy po takim agresywnym jednak działaniu nie będzie problemów ze szkliwem itp. No właśnie czy powinnam mieć niepokoje tego rodzaju czy niekoniecznie?
dariakepa

Postautor: dębowy69 » 12 wrz 2017, o 22:47

Parę lat temu na bank byś mogła ponieważ wybielano chemicznie (dziś nawet chemiczne metody są dużo lepsze) obecnie zwykle korzysta się z lasera ponieważ daje to pewniejszy rezultat i jest lepsza kontrola nad przebiegiem samego zabiegu.
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: amanda » 13 wrz 2017, o 00:35

Jest tak jak napisałeś, laser to pewne rozwiązanie i daje znacznie większą precyzję ponieważ usuwa się jedynie tę warstwę która odpowiada za ciemny kolor zębów. Szkliwo pozostaje bez szwanku a to był największy problem przy dawnych sposobach...
amanda

Postautor: wulgar » 13 wrz 2017, o 01:38

Teraz są gabinety które się specjalizują konkretnie w wybielaniu. Jak do takiego idziesz to masz pewność że zabiegi wybielania zębów odbywają się tam non stop więc ludzie mają doświadczenie i wiedzą co robią. Więc nie ma się czym przejmować.
wulgar

Postautor: pilotsmiglowca » 13 wrz 2017, o 04:04

Wspomniałaś o cenach i że obawiasz się kosztów. Myślę że w tym względzie to też nie jest aktualne już bo ceny są korzystne dla klienta. Laser niby zaawansowany ale wcale nie generuje znacznego kosztu po stronie gabinetu.
pilotsmiglowca

Postautor: kromka20 » 13 wrz 2017, o 04:33

Mogę to potwierdzić bo jestem w miarę świeżo po zabiegu http://www.super-usmiech.pl/cennik-uslug/. Jakby ktoś mi powiedział tak z pół roku temu że ceny wybielania zębów w Poznaniu są tak korzystne, to bym się śmiała w twarz. A jednak tak jest.
kromka20

Postautor: SkryształowaS » 13 wrz 2017, o 05:50

To pokazuje że strach czy to przed ceną czy skutkami wybielania nie są zasadne. A na pewno nie przy tej wiedzy jaką mają specjaliści świadczący takie usługi. Dziś naprawdę nie wybiela zębów nikt z ulicy.
Awatar użytkownika
SkryształowaS

Postautor: kopernikus » 13 wrz 2017, o 08:36

U mnie ćmiki i kawa naprawdę się dały zębom we znaki. Kamień usuwałem ale przypuszczam że dopiero wybielanie dałoby trwalszy rezultat. Na pewno poważnie to rozważę.
kopernikus

Wróć do O zdrowie warto zadbać