Czy emulsja avene antirougeurs jest rzeczywiście skuteczna na pękające naczynka?

Czy emulsja avene antirougeurs jest rzeczywiście skuteczna na pękające naczynka?

Postautor: MarlenaSałacińska » 8 lut 2018, o 22:57

Kochane pomóżcie. Już nie wiem, co mam robić. Wystarczy że odrobinę się zdenerwuję, temperatura w pomieszczeniu wzrośnie, albo nie daj Boże ktoś mnie namówi na kieliszek wina, a ja już cała w pąsach razem z dekoltem. Wygląda to fatalnie i niestety paskudnie wpływa na samopoczucie. Stosowała któraś ten krem? Jest skuteczny?
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: zagadkowaUlka » 8 lut 2018, o 23:36

Spróbuj wzbogacić dietę o witaminę C i weź rutinoskorbin, czasem pomaga.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Czy emulsja avene antirougeurs jest rzeczywiście skuteczna n

Postautor: dariakepa » 9 lut 2018, o 00:57

Ja zaczęłam stosować emulsję Avene Antirougeurs, na moją skórę działa idealnie. U mnie jest jeszcze problem cieniutkiej i suchej skóry, która często jest podrażniona, szczególnie zimą, a ten krem świetnie na to działa. Poczytaj może tu: aptekamini.pl/avene-antirougeurs-jour-emulsja-nawilzajaco-ochronna-do-skory-naczyniowej-spf20-40ml.html. W składzie jest woda termalna z Francji, która działa łagodząco i ziele ruszczyka uszczelniające naczynka i poprawiające ich elastyczność. Spróbuj, może i na ciebie podziała podobnie.
dariakepa

Postautor: MarlenaSałacińska » 9 lut 2018, o 02:44

Ja często jeszcze mam problemy alergiczne, więc nie wiem, czy będę mogła go stosować.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: dariakepa » 9 lut 2018, o 03:47

No to on właśnie jest dla ciebie. Nie zawiera konserwantów, ani środków zapachowych, za to ma filtry na promienie UV, więc jeśli masz na przykład uczulenie na słonce, to nie powinnaś się zastanawiać.
dariakepa

Postautor: MarlenaSałacińska » 9 lut 2018, o 06:12

Na słońce to ja się nie wystawiam, bo wtedy to już tragedia.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Postautor: dariakepa » 9 lut 2018, o 06:22

Ale nie jesteś w stanie go uniknąć całkowicie. Przecież wychodzisz z domu, a nie sposób iść ulicą zawsze w cieniu. Dziewczyny sobie chwalą ten krem, bo doskonale nawilża no i ma w też składzie trójglicerydy, które regulują gospodarkę lipidową. Apteka Mini na pewno ma go w super cenie
dariakepa

Postautor: MarlenaSałacińska » 9 lut 2018, o 07:00

Może faktycznie spróbuję. Dzięki wielkie.
Awatar użytkownika
MarlenaSałacińska

Wróć do O zdrowie warto zadbać