Usługi dla dewelopera

Usługi dla dewelopera

Postautor: AlexanderNie-wielki » 3 cze 2016, o 05:18

Jestem deweloperem i prowadzę kilka budów jednocześnie. Są to raczej domy z tak zwanej górnej półki dla klientów z dość zasobnym portfelem. Ostatnio coraz częściej klienci domagają się wykończeń kamieniarskich. A że nasz klient nasz pan, muszę znaleźć dobrego podwykonawce takich prac. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Usługi dla dewelopera

Postautor: Arcymistrz1993 » 3 cze 2016, o 06:55

Ja niestety zasobnym klientem nie jestem, ale znam firmę, która wykonuje usługi dla wszystkich bez względu na grubość portfela. To firma uniquestone.pl, która ma swoją siedzibę w Poznaniu. Ale oczywiście roboty wykonują w całym kraju. Myslę, że oni mogliby Ci bardzo mocno pomóc w Twojej działalności.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Usługi dla dewelopera

Postautor: wulgar » 3 cze 2016, o 07:36

Nie masz się co dziwić swoim klientom, bo przecież widzą co jest modne na świecie i widzą co się fajnie sprawdza. Kamień to nowoczesne rozwiązanie, ale za to jakie praktyczne, szczególnie w kuchni. Spytajcie swoich żon, czy nie chciałyby mieć takich wykończeń.
wulgar

Usługi dla dewelopera

Postautor: AlexanderNie-wielki » 3 cze 2016, o 10:14

Chciałem w jednym z budowanych domów położyć płyty granitowe na podłogę, o kuchniach co prawda nie myślałem, ale daliście mi trochę do myślenia. Być może poszerze użycie tego materiału.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Usługi dla dewelopera

Postautor: Arcymistrz1993 » 3 cze 2016, o 11:24

Pewnie, że tak. Oczywiście też nie możesz przesadzić, chociaż niektórzy bardzo lubią tego rodzaju styl. Jednym z słowem lepszej firmy oferującej granity, balty i marmury Poznań nie zna. W całej Polsce będziesz miał problem ze znalezieniem lepszej.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki