Co się dobrze reklamuje

Co się dobrze reklamuje

Postautor: tori » 26 lip 2016, o 03:22

Witajcie kochani. Zacznijmy wielką burzę mózgów. Chciałabym abyśmy porozmawiali na temat gadżetów reklamowych. Co według was dobrze wygląda i się sprzedaje. Mnie się wydaje, że najlepszą formą reklamową są dodatki podróżnicze typu torby, bidony, leżaki, pontony. Co o tym sądzicie? Dajcie podpowiedzi.
tori

Co się dobrze reklamuje

Postautor: AlexanderNie-wielki » 26 lip 2016, o 03:50

Witaj. To zależy, co masz na myśli, bo co się dobrze sprzedaje to się nie rozdaje tego za free. Może tylko ja to źle zrozumiałem. Generalnie uważam, że fajnie wyglądają na przykład koszulki reklamowe z nadrukiem. To zawsze się dobrze otrzymuje. Przynajmniej mnie się tak wydaje.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Co się dobrze reklamuje

Postautor: amanda » 26 lip 2016, o 04:43

Dzień dobry moi drodzy. A ja tam uważam, że nie ma nic lepszego od słodkości w opakowaniach reklamowych. Mogąc otrzymać taki upominek na pewno każdy będzie zadowolony. Ja tam uwielbiam słodkości i chętnie bym od czasu do czasu dostała taką niespodziankę, na przykład od szefa. Swoją drogą szkoda, że tak mało firm inwestuje gadżety, promocja z gadżetami rozdawanymi klientom raz na jakiś czas na pewno by im pomogła, a już na pewno klientom.
amanda

Co się dobrze reklamuje

Postautor: SkryształowaS » 26 lip 2016, o 05:38

Witaj. Ja również mam takie same upodobania. Mnie też najbardziej odpowiadały by na przykład czekoladki reklamowe. Wcale bym się nie pogniewała, gdybym przy okazji zakupów w jakimś sklepie dostała takie pudełeczko w ramach zakupów. Pewnie nie każdy lubi słodkości, ale ja też je kocham. Myślę, że fajnie też wyglada odzież. Chociaż bardziej podobałyby mi się jakieś akcesoria domowe. Fajnie by było, gdyby ktoś zechciał mi coś takiego podarować.
Awatar użytkownika
SkryształowaS

Co się dobrze reklamuje

Postautor: pilotsmiglowca » 26 lip 2016, o 06:24

Cześć wszystkim. Owszem reklamowe gadżety są zawsze dobrze widziane. Ale najważniejsze to znaleźć odpowiedniego dostawcę. Tutaj mają bardzo ciekawe elementy reklamowych gadżetów bonnum.pl. Uważam, że warto przejrzeć ich propozycje ze względu na różnorodność. W końcu gadżety upominkowe to nie tylko koszulki, ale wiele innych rożności, które można rozdawać przy okazji zakupów czy tym podobne. Takie jest właśnie moje zdanie. Pozdrawiam was serdecznie.
pilotsmiglowca

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki