Program do lepszego działania magazynu

Postautor: Arcymistrz1993 » 26 sie 2016, o 01:44

Cześć. Wpadłem ostatnio na taki pomysł, że ulepszyć obsługę swojego magazynu. Wiem, że ludzie narzekają, że nie jest tam zbyt nowocześnie i w ogóle i dlatego mi teraz zależy na tym, żeby jakoś im pomóc w tej pracy, żeby tak nie marudzili. I na stronie jantar.pl udało mi się wypatrzeć oprogramowanie do magazynu. Czy w związku z tym ktoś może coś powiedzieć na temat tej firmy? Jak to wygląda u nich? Warto?
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 26 sie 2016, o 02:54

Zdecydowanie warto. Ja tam kupiłem program do prowadzenia sklepu i muszę przyznać, że od tego czasu jak go mam to wszystko śmiga jak z płatka. Żadnych problemów z dostawami, bo zawsze wiem ile wszystkiego mam na sklepie i za wczasu mogę domówić jak będzie potrzeba. Więc podejrzewam, że u Ciebie w magazynie będzie podobnie
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: Kałamarnica1982 » 26 sie 2016, o 05:39

Ja też tą firme mogę polecić. Robiłam tam coprawda opaski festiwalowe, ale muszę przyznać, że to były najlepsze opaski, jakie kiedykolwiek ktokolwiek widział na jakimkolwiek festiwalu. Pewnie do teraz spora część ma je jeszcze na pamiątkę schowane, bo po prostu były piękne. W każdym razie chciałam tylko polecić firmę, że wszystkich u nich warto :D
Awatar użytkownika
Kałamarnica1982

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki