Zarządzanie dużą korporacją

Postautor: ScubieSnack06 » 1 wrz 2016, o 01:11

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno mój ojciec zaszokował całą rodzinę swoim wyznaniem. Powiedział, że ma wiele marzeń, których nigdy nie udało mu się zrealizować i zrobi to na emeryturze. Zdziwiła mnie jego decyzja o wcześniejszym zakończeniu aktywności zawodowej zwłaszcza, że jest właścicielem dobrze prosperującej dużej firmy. Teraz ja i mój brat mamy się nią zająć, w sensie otworzyć nowy oddział i kształtować PR własnymi siłami. Macie jakieś wskazówki dla początkujących przedsiębiorców?
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 1 wrz 2016, o 03:12

Przede wszystkim to nie martwcie się na zapas, ponieważ absolutnie wszystkiego można się w życiu nauczyć. Twój ojciec kiedyś również zaczynał od zera, tak jak Ty teraz. Zgaduję, że na wszystko zapracował sam. Przede wszystkim musisz mieć silny charakter, a jeśli nie masz – naucz się tego.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: CzesławZagoński » 1 wrz 2016, o 04:04

Istnieje firma, która w pewnym stopniu prowadzi właścicieli własnych działalności gospodarczych o przeróżnych profilach. Wejdź na stronę internetową: pcc-cert.pl/ aby przejrzeć obszerną ofertą certyfikatów, które będą usprawniały Twoją działalność, dodawały jej dużo profitów odczuwalnych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: zagadkowaUlka » 1 wrz 2016, o 06:58

Jak to wewnątrz i na zewnątrz?
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: CzesławZagoński » 1 wrz 2016, o 07:53

Tak to, że posiadając certyfikaty wzrasta Twój poziom profesjonalizmu w oczach konsumentów, a profity odczuwane wewnątrz to łatwiejsza praca, zmniejszenie kosztów energii itd, to zależy jaki certyfikat Cię interesuje. Na przykład pod linkiem: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/ masz możliwe rozwiązania dotyczące systemów zarządzania. Wybór certyfikatu w dużej mierze zależy od profilu firmy.
Awatar użytkownika
CzesławZagoński

Postautor: mathias » 1 wrz 2016, o 09:48

Ty mówisz, że Twój ojciec jest włąścicielem korporacji, więc będziecie prowadzić duże przedsiębiorstwo. Dla takich firm jak Twoja, polecałbym zainteresowanie się tym systemem zarządzania jakością: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/iso-9001/. To jest taka kumulacja jak zostało już wyżej wspomniane – zadowalasz klientów, a jednocześnie nie stoisz w miejscu, masz możliwość stałego rozwoju.
mathias

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki