Poradźcie – jak najlepiej promować firmę?

Postautor: Arcymistrz1993 » 26 sty 2017, o 01:53

Witam wszystkich. Chciałbym postawić na jakąś dobrą, nową formę promocji swojej firmy.. nie mam jednak za bardzo pomysłu jak do tego przystąpić i uznałem, że najlepiej będzie napisać tutaj na forum i się Was doradzić. Od dłuższego czasu bowiem jestem mocno niezdecydowany i tak naprawdę nie wiem co robić.. pomóżcie! Podajcie linki z jakimiś firmami, poczytam, może się zainspiruje i coś mi wpadnie do głowy? Będę szczęśliwy jak ktoś to przeczyta i odpisze..
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: wulgar » 26 sty 2017, o 04:08

Znakomitą reputację ma firma http://reklamarekart.pl/ bo u nich można zamówić niezwykle dużą ilość materiałów promocyjnych, ulotek, kasetonów, tablice, szyldy.. tak naprawdę wszystko co zechcesz. Mój kuzyn współpracował z nimi i realizowali mu sporo zamówień i efekt końcowy wyszedł świetnie. Bardzo dobrze potrafią wszystko połączyć ;)
wulgar

Postautor: pilotsmiglowca » 26 sty 2017, o 05:23

taka firma, która zajmuje się tym wszystkim to prawdziwy skarb.. dobrze, że ja sam mam akurat znajomego, który działa w tej branży, bo sporo mi pomaga przy realizacji
pilotsmiglowca

Postautor: ScubieSnack06 » 26 sty 2017, o 06:07

Ta firma Rekart jak tak przeglądam to ma naprawdę uniwersalną ofertę i praktycznie ze wszystkim można się do nich zgłosić.. naprawdę super sprawa ;) nie wiem czy też nie zlecę im projektu stworzenia mojej strony internetowej i rzeczy promocyjnych.. bo jednak sam nie ogarniam w ogóle takich rzeczy, a jak fachowcy są praktycznie „pod ręką” to szkoda tak naprawdę z tego nie skorzystać.
Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: dariakepa » 26 sty 2017, o 08:46

Promocja firmy to jest świetna sprawa i każdy powinien zainwestować w takie produkty i ogólnie gadżety promocyjne bo można dotrzeć do naprawdę bardzo szerokiego grona odbiorców..
dariakepa

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki