Chciałbym powalczyć o odszkodowanie z kancelarią prawną z Warszawy, którą polecacie?

Chciałbym powalczyć o odszkodowanie z kancelarią prawną z Warszawy, którą polecacie?

Postautor: Arcymistrz1993 » 21 lut 2017, o 03:44

Znajomi przeanalizował ostatnio moje dokumenty związane z odszkodowaniem za samochód i według niego sprawa została potraktowana przez ubezpieczealnię po łebkach. Brakuje sporej kwoty na koncie, która stanowi różnicę pomiędzy wartością samochodu, a tym co zostało po szkodzie. Zgodnie z prawem podobno powinienem dostać całą kwotę. Jak myślicie, która kancelaria ze stolicy pomoże mi w tej sprawie?
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: dębowy69 » 21 lut 2017, o 06:39

Myślę, że najpewniejszą jest firma Safe Group Polska, która istnieje na rynku od wielu już lat, przez co i sukcesów im nie brakuje. Myślę, że to, że odzyskali dla mnie prawie sto tysięcy należnego odszkodowania też sobie za taki suksces zaliczają. Mają do tego pełne prawo...
Awatar użytkownika
dębowy69

Postautor: Arcymistrz1993 » 21 lut 2017, o 07:06

No pewnie, że tak, przy takiej kwocie, to ręce same składają się do oklasków...
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Chciałbym powalczyć o odszkodowanie z kancelarią prawną z Wa

Postautor: dariakepa » 21 lut 2017, o 08:55

Jakby nie patrzec to najlepsza firma w Polsce. Tutaj można poczytać o nich więcej strefaodszkodowan24.pl/o-nas/, żeby podjąć już ostateczną decyzję o współpracy. Jeśli potrzebna jest kancelaria prawna do odszkodowania ze stolicy to tylko wspomniana firma.
dariakepa

Postautor: wulgar » 21 lut 2017, o 10:45

Ubezpieczalni nie ma się co bać. Jeśli się do nich dobrze podejdzie, to sukces jest niemal pewny. Szkoda tylkoniektórych osób, które przez takie działanie mają nierzadko problemy z codziennym życiem i załatwianiem wielu nawet tych podstawowych spraw.
wulgar

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki