Jak wygląda cennik biura rachunkowego we Wrocławiu?

Postautor: ScubieSnack06 » 23 mar 2017, o 06:13

Witajcie, planuje wynająć biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości ale zastanawiam się jak cenowo to wychodzi. Czy jest to faktycznie tańsze rozwiązanie od zatrudnienia pracownika?

Awatar użytkownika
ScubieSnack06

Postautor: Arcymistrz1993 » 23 mar 2017, o 06:58

Witaj, moim zdaniem jest to tańsza opcja, ponieważ biuro które kompleksowo zajmuje się Twoją księgowością pobiera określoną stawkę za usługę i jest to o wiele mniejsza kwota niż comiesięczna wypłata dla jednej osoby.
Awatar użytkownika
Arcymistrz1993

Postautor: AlexanderNie-wielki » 23 mar 2017, o 08:34

Hej, ja korzystam z usług bardzo dobrego i moim zdaniem taniego biura. Jest to biuro rachunkowe z Wrocławia cennik ich usług znajduje się na ich stronie internetowej, więc polecam Ci tam zajrzeć: http://www.biurorewident.pl/cennik/ i zastanowić się czy takie ceny Ci odpowiadają. Oczywiście to są ceny orientacyjne, oni indywidualnie ustalają stawki w zależności od zlecenie – jeżeli zależy ci na stałej współpracy na pewno dadzą ci atrakcyjną ofertę.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: rzychoniowa » 23 mar 2017, o 09:31

Cześć, jak dla mnie opłata około pół tysiąca za prowadzenie księgi rachunkowej wcale nie jest dużo – taką stawkę ma biuro rachunkowe, które polecił ci mój poprzednik. Znam takie, które cenią się jeszcze wyżej, więc uważam, że akurat to biuro ma bardzo ciekawą ofertę.
rzychoniowa

Postautor: kopernikus » 23 mar 2017, o 11:29

Ja wynajmuje wspomniane biuro rachunkowe do kompleksowej obsługi księgowej całej firmy i faktycznie gdy jest to stałe zlecenie stawka jest o wiele bardziej przystępna. Poza tym oferują usługi na wysokim poziomie, także w zakresie podatków.
kopernikus

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki