Ustanowienie prokury w spółce zoo.

Postautor: AlexanderNie-wielki » 3 gru 2017, o 21:39

Witam potrzebuje pilnie skorzystać z usług Prokura. Jeśli ktoś nie wie ,co to jest to krótko mówiąc Prokur to taki rodzja pełnomoctnictwa. Jest to dla mnie sposób na lepsze, sprawniejsze i bardziej efektywne zarządzanie moją spółką. Dziękuje za pomoc. Piszcie.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: SkryształowaS » 4 gru 2017, o 00:00

Ja w ostatnim czasie właśnie dużo w firmie słyszałam o tak zwanej modzie na Prokura ,ale niestety nikt konkretny kogo mogłabym ci polecic nie przychodzi mi do głowy. Jak tylko o ,kims sobie przypomne to od razu napiszę ci tutaj na forum.
Awatar użytkownika
SkryształowaS

Postautor: AlexanderNie-wielki » 4 gru 2017, o 02:27

Okej nie ma sprawy ,tak ,czy tak dziękuje za wpis ,ale może ktoś inny z was zna kogos kogo mógłby mi polecić?? Byłbym bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: zagadkowaUlka » 4 gru 2017, o 04:43

Hej ja mogę ci pomóc w tej kwestii. Otóż w tym temacie nieskromnie powiem ,iż jestem dość obiegana. Z całą pewnością godną zaufania oraz fachową osoba ,którą ci polecam jest Pani Magda Boć. Jest ona doświadczonym prawnikiem specjalizujących sie właśnie w tego typu sprawach. Na codzień jest prawnikiem wewnętrznym w jednej z wiodących Polskich stoczni jachtowych na świecie.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Postautor: AlexanderNie-wielki » 4 gru 2017, o 05:42

Dziękuje ,a podałabys jakiegoś linka do jej strony?
Awatar użytkownika
AlexanderNie-wielki

Postautor: zagadkowaUlka » 4 gru 2017, o 08:01

Tak ,oczywiście. Ona z pewnością pomoże w sprawie Ustanowienia prokury. To jest link do jej strony: http://podatkiwspolce.pl/prokura-w-spolce-z-o-o/. Jakbys miał jeszcze jakieś pytania to ,oczywiście pisz, służe pomocą.Pozdrawiam Magda.
Awatar użytkownika
zagadkowaUlka

Wróć do Finansowe i biznesowe rozterki