Strona 1 z 1

Dekoracja balkonu

Post: 15 maja 2016, o 23:54
autor: dariakepa
Dzień dobry, ponieważ jesteśmy przed decyzją zastosowania odpowiedniego rodzaju balustrady na naszych dwóch balkonach, piszę z prośbą o jakieś ciekawe pomysły. Zupełnie nie wiem w jaki sposób teraz się je wykonuje. Czy ładniejsze są te drewniane czy może metalowe, a może jeszcze jakieś inne? Proszę o jakieś dobre pomysły, bo mnie na etapie takim brakuje ich. Dopiero, co mąż położył gres na balkonach. Licze na was!

Dekoracja balkonu

Post: 16 maja 2016, o 01:49
autor: dębowy69
Hej. Wszystko zalezy od tego jaka to stylizacja. Nie do wszystkich płytek gresowych pasują na przykład drewniane balustrady. Fajnie wygląda to na budynkach, które mają już dekoracje drewniane na przykład w postaci drewna naściennego. Mnie osobiście bardzo przypadają do gustu metalowe balustrady.

Dekoracja balkonu

Post: 16 maja 2016, o 04:32
autor: rzychoniowa
Dzień dobry. Ja jestem podobnego zdania. Bardzo podobają mi się metalowe balustrady najlepiej takie o nietypowych kształtach. Ciekawą alternatywą są również chromowane balustrady, z wypełnieniem. Odsyłam do firmy, która miała fajny pomysł na aranż chromsystem.pl/ mnie urzekły ich ogrodzenia z ramkami chromowanymi. Nie musisz wzorować się na mnie, ale według mnie to jedna z najlepszych opcji, a tym bardziej że jest to teraz modne.

Dekoracja balkonu

Post: 16 maja 2016, o 05:53
autor: ScubieSnack06
Siemka. Rzeczywiście szklane barierki (chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szk%C5%82em.html) są modne, wyglądają na drogie. Ale ja osobiście wybrałbym chyba mimo wszystko drewno. To też ładnie wygląda jak się o to zechce dbać. Pozdro

Dekoracja balkonu

Post: 16 maja 2016, o 08:45
autor: kromka20
Witajcie. Spróbuję przedstawić mój pomysł na aranż takiego balkonu czy tarasu. Ja szklane bariery zainstalowałam, u siebie na tarasie na piętrze i na patio. Jest to świetny pomysł. Żeby nie było obrzeża są chromowane, więc szkło jest wstawione w metalowe ramki. Jest tylko jedna wada. Trzeba to czyścić jak okna. Mimo że fajnie wygląda, trzeba o to dbać nieco częściej niż malowanie lakierobejcą drewnianej barierki. Wydaje mi się, że najrozsądniejszym i najbardziej oszczędnym pod względem czasu i pieniędzy będą przęsła do barierki ze stali nierdzewnej. Wówczas raz na jakiś czas się je przemaluje i spokój. Drewno może nie do końca być chronione, bo czasami próchnieje.