Strona 1 z 1

Znacie tę firmę?

Post: 8 lip 2016, o 01:53
autor: pilotsmiglowca
Cześć ludziska! Ostatnio szykuję się do przenosin do nowego domu, gdzie trzeba będzie zrobic szerszy remon (w tym kuchni) i trafiłem na stronę brenor.pl. Co możecie mi o nich powiedzieć? Warto się zainteresować ich produktami?

Znacie tę firmę?

Post: 8 lip 2016, o 03:57
autor: kopernikus
A to jest dobra firma. Ja kupowałem u nich zlewozmywak z granitu, który jest naprawdę elegancki. Mam ich „dzieła” nie tylko w kuchni, ale i w łazience już od kilku ładnych lat i ani ryski nawet. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić i potwierdzić, że to naprawdę dobry wybór.

Znacie tę firmę?

Post: 8 lip 2016, o 06:19
autor: tori
O jaka fajna storna :) Sama szukałam od dłuższego czasu jakiegoś fajnego zlewu (to był warunek męża, żeby zrobił remont). Teraz już się chłop nie wymiga :D

Znacie tę firmę?

Post: 8 lip 2016, o 07:41
autor: pilotsmiglowca
Patrz, jak gościa rześmy załatwili :D A tak wracając do tematu, skoro mają granitowe zlewy, to jest szansa, by kupić u nich granitowe baterie do zlewu? Jak już remontować, to myślę, że dobrze by było mieć wszystko w tym samym kolorze i z odpowiedniego materiału.

Znacie tę firmę?

Post: 8 lip 2016, o 09:49
autor: kopernikus
Myślę, że bez problemu tam dostaniesz całą armaturę kuchenną u nich :) Przejrzyj sobie dokładnie tę stronę i wszystko będziesz mieć ;)

Znacie tę firmę?

Post: 8 lip 2016, o 10:48
autor: pilotsmiglowca
No to superby było :) dzięki wielkie za dyskusję. Temat myślę można już zamknać.