Strona 1 z 1

Kosiarka do firmy ogrodniczej

Post: 1 wrz 2016, o 05:00
autor: simbatyczna31
hejka. Założyłam swoją firmę, która świadczy usługi ogrodnicze. Ja mam odpowiednie wykształcenie w tej dziedzinie i do tego zatrudniłam jeszcze kilku fachowców, którzy mi pomogą wszystko ogarnąć. Problem jeszcze w tym, że potrzebuję trochę sprzętu, który mi pomoże tym wszystkim się zająć. Pierwszą potrzebą, która teraz jest najważniejsza jest kosiarka, bo jednak usługa koszenia największą popularność zdobywa.

Kosiarka do firmy ogrodniczej

Post: 1 wrz 2016, o 05:21
autor: wulgar
Koszenie? No tak, niech zgadnę. Ludzie wcale nie chcą, żebyście im się całym ogrodem zajmowali, projektowali i robili nasadzenia, tylko ktoś ma przyjechać i skosić trawę, bo żadnemu z domowników nie chce się tego robić? No cóz mogę rzec, typowe.

Kosiarka do firmy ogrodniczej

Post: 1 wrz 2016, o 06:22
autor: simbatyczna31
No niestety tak to wygląda i całe idealne plany na temat prowadzenia własnej firmy legną w gruzach. No ale ja nie o tym dokałdnie przyszłam tutaj rozmawiać :P Tylko o kosiarkach. Jake kupić? Bo ja nie mam pojęcia co się najbardziej sprawdzi do świadczenia takich usług

Kosiarka do firmy ogrodniczej

Post: 1 wrz 2016, o 08:08
autor: dębowy69
Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najbardziej się opłaca kupić kosiarki od Husqvarny Jak dla mnie one się po prostu sprawdzają idealnie w ogrodzie, mają sporą wydajność, a skoro Ty ich potrzebujesz do firmy, to tym bardziej warto, bo podejrzewam, że tego koszenia jest całkiem sporo

Kosiarka do firmy ogrodniczej

Post: 1 wrz 2016, o 09:31
autor: simbatyczna31
No to może masz rację. Poczytam trochę więcej o tych kosiarkach i się spróbuję jeszcze od pracowników dowiedzieć czy taki sprzęt im będzie do pracy odpowiadał :)