Strona 1 z 1

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 00:31
autor: kromka20
Hej wszystkim.:) Zastanawiam się nad najlepszymi filtrami, które montuje się na przewodach doprowadzających wodę do budynku. Zależy mi na tym, by instalacja działała na jak najlepszym poziomie i żeby woda była czysta. Wiadomo, pewnie każdemu na tym zależy… Ale pytanie jak to osiągnąć? Od razu też możecie polecić mi jakieś miejsca, gdzie można zakupić dobre filtry i dobrej cenie. Z góry dziękuję!

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 00:47
autor: CzesławZagoński
To dobrze, że coraz więcej osób poważnie myśli o stanie instalacji.;) Ja stosuję filtry od nich http://www.filtrybb.pl/19-filtry-cintropur i jestem bardzo zadowolony, widzę poprawę jakości wody. Dobrze wychwytuje wszystkie drobne i większe zanieczyszczenia, jak piasek, żwir czy rdza. Na terenach przemysłowych sprawdza się to szczególnie dobrze, ale i w domowych instalacjach są takie potrzeby. Ceny też są dosyć korzystne, jak się porówna do innych sklepów. A tak konkretniej to korzystam z typu Cintropur NW75 i dla przedsiębiorców ten typ jest naprawdę idealny.

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 00:57
autor: ScubieSnack06
Zgadzam się, FiltryBB to filtry naprawdę dobrej jakości. Kupowałem u nich ostatnio filtr Cintropur NW32 i płaciłem koło czterystu złotych. Podobają mi się przeźroczyste klosze, bo dużo łatwiej jest ocenić jak bardzo zanieczyszczony jest filtr i można w porę się tym zająć. Doceniam też małe spadki ciśnienia. Jeśli szukasz czegoś sprawdzonego to ja zdecydowanie je polecam.:)

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 02:20
autor: kromka20
Dziękuję Wam bardzo za rzeczowe komentarze! A może ktoś jeszcze kupował filtr w tym sklepie i powie coś o swoich doświadczeniach? Będę wdzięczna!

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 03:20
autor: rzychoniowa
Ja zamawiałam kilka filtrów, bo potrzebowaliśmy ich w swoim przedsiębiorstwie. Sklep jak najbardziej w porządku, przesyłka szybka i w dobrej cenie, a produkty zgodne z opisem. Wiedzieliśmy konkretnie jakie są nasze oczekiwania specyfikacji filtru, więc łatwo było nam wybrać coś odpowiedniego. W razie czego można się też skontaktować z ich infolinią i poradzą przy zakupach.

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 06:20
autor: dariakepa
I ta infolinia jest naprawdę pomocna i wiarygodna?

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 07:00
autor: rzychoniowa
Jasne, że tak, obsługują ją pracownicy, którzy po prostu dobrze znają się w tym temacie.;)

Najlepsze filtry do wody.

Post: 25 sty 2017, o 08:18
autor: kromka20
Dziękuję raz jeszcze. Może pomyślę o tej infolinii.;)