Strona 1 z 1

Zlecenie od szefa.

Post: 3 lip 2016, o 19:59
autor: amator
Mam prośbę o pomoc do użytkowników forum, którzy interesują się trochę informatyką. Szef zlecił mi dodatkową robotę. Mam znaleźć firmę, która odzyska dane z zalanych laptopów. Mieliśmy małą awarię dachu w firmie i część sprzętu została zalana i nie nadaje się do dalszego użytku. Znacie jakiś speców w tej dziedzinie.

Zlecenie od szefa.

Post: 3 lip 2016, o 21:55
autor: mathias
Najlepsi specjaliści w kwestii serwisu komputerów i odyskiwania danych to firma bezpiecznylapek.pl, która działa głównie w rejonie stolicy, ale z tego co wiem, są gotowi pomóc wszystkim, jeśli logistycznie uda się opracować plan pracy.

Zlecenie od szefa.

Post: 4 lip 2016, o 00:49
autor: kopernikus
No zgadza się, ja z nich korzystam. Zajrzyj sobie tutaj bezpiecznylapek.pl/oferta/odzyskiwanie-danych/dysk-twardy/ i wtedy możesz zobaczyć jak to działa. Odzyskanie danych z komputerów to w gruncie rzeczy nie jest nic trudnego. To podobna robota do tej jaką wykonują ci co szukają danych w czarnych skrzynkach samolotów.

Zlecenie od szefa.

Post: 4 lip 2016, o 02:07
autor: amator
Nie no teraz to pojechałeś z tymi czarnymi skrzynkami :)

Zlecenie od szefa.

Post: 4 lip 2016, o 03:46
autor: kopernikus
No bo tak jest. Zakres prac do wykonania jest inny, ale przecież i tu i tu dane trzeba odzyskać :)

Zlecenie od szefa.

Post: 4 lip 2016, o 04:12
autor: kromka20
A może potrafią też przywrócić usunięte pliki, bo mi się tak jakoś przez przypadek usunęło trochę plików (glowniezdjęc) z komputera i nie wiem co teraz robić.

Zlecenie od szefa.

Post: 4 lip 2016, o 07:08
autor: kopernikus
No widzę, że jest więcej zainteresowanych. Pewnie, że potrafią. Generalnie to największy stołeczny serwis reperujący komputery, któremu zaufało już wielu klientów z całego miasta i okolic.