Strona 1 z 1

Opony.. jakie??

Post: 25 kwie 2016, o 05:00
autor: Arcymistrz1993
Witam wszystkich. Moje opony na zimę niestety muszą iść na pewien czas w zapomnienie i musze się przerzucić na letnie. Niestety nie znam żadnego sklepu, w którym mógłbym zamówić dobre opony. Uznałem, że napiszę na forum, może ktoś doradzi jakiś sklep, ale najlepiej żeby również podał producenta i określony typ opon, które może polecić. To mi naprawdę ułatwi wybór, bo nie wiem na czym się skupić i które wybrać.

Opony.. jakie??

Post: 25 kwie 2016, o 06:05
autor: dębowy69
Moim zdaniem najlepszym wyborem są sprawdzone opony Continental, które są bardzo dobre i jak będziesz wybierał opony pośród nich, to nie ma mowy, żebyś dokonał jakiegoś złego wyboru, bo naprawdę każde są dobre ;)

Opony.. jakie??

Post: 25 kwie 2016, o 06:49
autor: kopernikus
Kup sobie antypoślizgowe opony Michelin według mnie to najlepszy wybór i do tego mega bezpieczny. Jak kupisz opony od nich to masz gwarancje bezpieczeństwa i na drodze się fenomenalnie trzymają drogi. Nie ma lepszego wyboru w moim odczuciu, bo jestem ich oddanym fanem.

Opony.. jakie??

Post: 25 kwie 2016, o 08:25
autor: Arcymistrz1993
Rozumiem.. a gdzie mógłbym kupić te oopony o których wspominacie? Macie jakiś dobry sklep w zanadrzu?

Opony.. jakie??

Post: 25 kwie 2016, o 09:11
autor: kopernikus
Ja mogę gorąco polecić zakupy na sklep.opony-kunicki.pl masz na tej stronie niezwykle bogaty wybór opon i wspaniały, sprawdzony asortyment. Zawsze u nich coś kupuje bo wiem, że opony są pewne, nikt nic z nimi nie robił i do tego ceny mi odpowiadają. No ale to już od Ciebie zależy co wybierzesz i gdzie sobie kupisz ;)