Strona 1 z 1

W której firmie brać samochód zastępczy?

Post: 25 paź 2016, o 02:42
autor: kromka20
Hej wszystkim! Jedna babka ostatnio skasowała mi samochód na skrzyżowaniu (miałam kupę szczęścia, że z tego wyszłam). Teraz jest w serwisie i nie wiem, kiedy w ogóle on z niego wyjdzie, bo nawet policja się dziwiła, że ja jeszcze żyję, to Wam powinno dac do myślenia, jak moje biedne autko wyglądało. Wobec tego mam do Was pytanie. W której firmie najbardziej będzie mi się opłacało wziąć samochód na zastępstwo?

W której firmie brać samochód zastępczy?

Post: 25 paź 2016, o 04:05
autor: CzesławZagoński
Ale jak opłacało się? Przecież pojazd zastępczy bierzesz z ubezpieczenia sprawcy (no chyba, że to Ty byłaś sprawczynią wypadku). Jeśli to Ty byłaś poszkodowana, to musisz tylko przedstawić, że samochód jest Ci niezbędny do codziennego funkcjonowania, bo praca, bo dziecko etc. i bez gadania ubezpieczalnia ma obowiązek na to wyłożyć kasę.

W której firmie brać samochód zastępczy?

Post: 25 paź 2016, o 04:34
autor: kromka20
Nie nie, ja jechałam na zielonym, tamta babka nie wiedzieć skąd nagle wyjechała i mi wjechała w bok. Patrz, to nawet nie wiedziałam, dobrze, że napisałam tutaj, nim wybrałam się do miasta, bo to wtedy dopiero bym zapłaciła :) Ale powiem szczerze, że nie wiem do końca, jak miałabym się za to zabrać… Bo to pewnie jakieś formularze trzeba załatwiać, nie?

W której firmie brać samochód zastępczy?

Post: 25 paź 2016, o 06:55
autor: ScubieSnack06
Hej! Wiesz co, jest taka wypożyczalnia Rent Kraków, weź się do nich wybierz, powiedz, że masz taką i taką sytuację (bo rozumiem numer polisy od sprawczyni dostałaś?) i że właśnie chciałabyś mieć samochód z OC sprawcy. Oni Ci wszystko dokładnie powiedzą, co powinnaś zrobić.