Strona 1 z 1

Szkoda nad morzem.

Post: 29 sie 2016, o 03:17
autor: zagadkowaUlka
Mam problem ze znalezieniem odpowiedzi na poniższy problem. Otóż wiem, że są firmy, które działają w zakresie zwiększania wypłaconych odszkodowań komunikacyjnych. Ja swoją szkodę miałam w okresie wakacyjnym nad morzem i nie bardzo wiem, czy to nie będzie jakaś wytyczna wykluczająca mnie z możliwości odzyskania odszkodowania.

Szkoda nad morzem.

Post: 29 sie 2016, o 05:05
autor: simbatyczna31
Nie bardzo rozumiem o czym mówisz. Przciez to gdzie miala miejsce szkoda w niczym nie przeszkadza, jeśli chodzi o samo odszkodowanie. Nawet na końcu świata jak Ci ktoś wjedzie samochodem w Twój należy Ci się odszkodowanie.

Szkoda nad morzem.

Post: 29 sie 2016, o 05:53
autor: dębowy69
Hehehe, koleżanka ma rację. To nie ma znaczenia, gdzie i kiedy była szkoda, bo pieniądze Ci się należą. Zajrzyj sobie tutaj avistapolska.pl/doplata-do-odszkodowan to będziesz wiedziala jak dalej sprawę poprowadzić. To naprawdę nic trudnego.

Szkoda nad morzem.

Post: 29 sie 2016, o 06:56
autor: zagadkowaUlka
O to super. Po prostu nie orientuje się na tym rynku, bo nigdy nie byłam w potrzebie likwidowania szkody :))))

Szkoda nad morzem.

Post: 29 sie 2016, o 09:11
autor: simbatyczna31
To jest bardzo dobry pomysł. Mi też pomogła Avista Polska Poznań był akurt tym miejscem, gdzie miałam przygdę drogową. Nie robi to żadnej różnicy, jeśli chodzi o procedury.

Szkoda nad morzem.

Post: 29 sie 2016, o 09:54
autor: kopernikus
Jak to zwykle bywa klient dowiaduje się na końcu, że jego odszkodowania z OC avistapolska nie są takie jak być powinny. Ale dzięki możliwości dochodzenia swoch roszczeń jest w koncu sposób na wygraną z nimi.