Strona 1 z 1

Krótka erekcja i szybki wytrysk

Post: 30 gru 2015, o 04:29
autor: dębowy69
Wszystko tak jak w temacie. Moja erekcja trwa krotko i szybko osiagam orgazm. Bede wdzieczny za zaproponowanie wszelkich sposobow na poradzenie sobie z tym problemem. Jestem gotowy na wszelkie metody, dlatego mowcie wszystko co wiecie. Czekam na propozycje.

Krótka erekcja i szybki wytrysk

Post: 30 gru 2015, o 05:40
autor: AlexanderNie-wielki
Długość erekcji zależy wyłącznie od ciebie. Tak na prawde mozesz to kontrolowac, wystarczy się tego nauczyc. Wiem, nie jest to proste ale musisz pocwiczyc. Znam wiele osob co wytrenowalo sobie tą umiejetnosc i dziś ich erekcja trwa kilka razy dluzej niż przedtem. Zastanawiali się nad skorzystaniem z pomocy lekarza ale zawzieli się i im udalo się metodami naturalnymi.

Krótka erekcja i szybki wytrysk

Post: 30 gru 2015, o 06:08
autor: zagadkowaUlka
Czasamu duże opóźnienie wytrysku metodami naturalnymi nie jest mozliwe. Wtedy trzeba zastosowac roznego rodzaju lekarstwa. Jezeli już będziesz na tym etapie, ze wszystkie w pelni naturalne metody zawioda mozesz skorzystac z naturalnych suplementow diety. Oparte są one wyłącznie o zioła, dlatego nie mają żadnego negatywnego wpływu na ludzki organizm prócz zamierzonego.

Krótka erekcja i szybki wytrysk

Post: 30 gru 2015, o 08:42
autor: dębowy69
Wątpię, żebym dał radę zrobić to naturalnie. Mam słabą silną wolę, dlatego zrobienie czegoś wbrew checi sprawia mi duze problemy. A może znacie jakieś techniki, które ułatwią mi cały proces naturalnego wydłużania erekcji? Myslę, że dałbym rade regularnie trenować i wykonywać pewne czynności. Aby tylko odniosły one skutek.

Krótka erekcja i szybki wytrysk

Post: 30 gru 2015, o 09:39
autor: Kałamarnica1982
Możesz zastosować zwyczajną zmianę pozycji lub różnego typu masaże. Polecam również, jeżeli masz za dużo kilogramów, zrzucić je. Nadwaga i mało aktywny tryb życia sprzyja problemom z erekcją. Znam osoby, które zmieniły swój tryb na bardziej aktywny, zaczely jezdzic na rowerze, biegać, chodzą na siłownie i wszystkie problemy w organizmie znikly jak za dotknięciem różdżki.