Strona 1 z 1

Dlaczego nie mogę znaleźc sobie partnerki?

Post: 12 wrz 2016, o 01:58
autor: Arcymistrz1993
Od kilku lat mam problem ze znalezieniem sobie odpowiedniej partnerki. Niby niczego mi nie brakuje, nie uważam się za mega przystojnego ale podobam się kobietom, ale żadnej nie poznaję, a jak poznaję to takie z którymi nie udaje mi się niczego zbudować. Gdzie tkwi przyczyna tego problemu? Prosze o pomoc bo sprawa jest dla mnie niezwykle wazna i trudna, lata mijają a ja nie chce byc wiecznym kawalerem.

Dlaczego nie mogę znaleźc sobie partnerki?

Post: 12 wrz 2016, o 03:41
autor: kopernikus
Przede wszystkim nie staraj się na siłę bo znajdziesz sie przed ołtarzem z kobietą której nie bedziesz kochał, a z tego gotowa tragedia życiowa. Postaw na samorozwój zacznij robić to co lubisz, iśc do przodu, ustabilizować się finansowo, a kiedy już to osiagniesz i bedziesz szczesliwy poznasz kogo trzeba. To pozytywne emocje przyciagaja innych do naszego zycia i czynią z nas magnesy. Bądź otwarty na nowe znajomości, nie rezygnuj z zagadania to ładnych dziewczyn, nawet obcych, a sam zobaczysz co sie stanie :)

Dlaczego nie mogę znaleźc sobie partnerki?

Post: 12 wrz 2016, o 05:32
autor: amanda
Ależ ładnie to napisałeś :), czuję się prawdziwie zmotywowana :). Serio. Szczerze ci przyznam racje bo bardzo bym chciała żeby jakiś obcy facet sie odwazyl i do mnie zagadał, wzial telefon... to takie wyjatkowe prawda?

Dlaczego nie mogę znaleźc sobie partnerki?

Post: 12 wrz 2016, o 08:26
autor: kopernikus
No własnie! Możesz kolego udać się też na szkolenie z tej dziedziny. Jest naprawdę wielu trenerów którzy pomagają rozwiązać podobne problemy. Polecam zajrzeć na te stronke – michallegowski.pl. To trener z Poznania należący do ICF. Ludzie bardzo sobie chwalą jego podejście i łatwość z jaką przekazuje wiedzę.