Strona 1 z 1

Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Post: 1 sie 2016, o 01:29
autor: rzychoniowa
Drogie panie, od jakiegoś czasu walczę z otyłością. To co uda mi się stracić na wadze, za chwilę znów wraca. Taki klasyczny efekt jojo. Juz sama nie wiem co robię nie tak. Niby ćwiczę, jem o określonych porach, unikam nadmiaru słodyczy, naprawdę się bardzo staram, a nie żadnych efektów. Słyszałam o ziołach które wspomagają odchudzanie, może któraś z was coś takiego już stosowała?

Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Post: 1 sie 2016, o 02:21
autor: zagadkowaUlka
Wiesz może za mało upłynęło jeszcze czasu żeby było widac efekty ćwiczeń, może potrzebujesz więcej czasu. Wiesz ciało kobiety zmienia się tez z biegeim cyklu menstruacyjnego. Może wcale to nie jest efekt yoyo, a po prostu zatrzymuje ci się woda w organizmie?

Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Post: 1 sie 2016, o 04:58
autor: MarlenaSałacińska
No kobietki, bez przesady, kluczem jest zdrowa i zbilansowana dieta, ruch fizyczny i silna wola. Woda w organizmie zatrzymuje się tez nie bez przyczyny. Moim zdaniem kluczem do sukcesu jest naturalne i nieprzetworzone jedzenie, bogate w składniki odżywcze, a także polecałabym odwiedzić dobry sklep ekologiczny ze zdrową żywnością i ułożyć sobie zbilansowaną dietę, bogata z składniki odżywcze. Na pewno pomoże a waga się ustabilizuje.

Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Post: 1 sie 2016, o 06:37
autor: dariakepa
No już przestańmy snuć hipotezy, tylko doradźmy koleżance. Jeśli chodzi o naturalne wspomagacze diety i metabolizmu to polecę si spirulinę, proszę tutaj możesz sobie o niej troszkę więcej pocztać: sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Spirulina-o-cudownych-wlasciwosciach-sklep-internetowy-Nasze-Zdrowie/2 . Mi bardzo pomogła przy odchudzaniu i później w utrzymniu wagi, żeby nie powstał efekt jojo, na który się uskarżasz.

Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Post: 1 sie 2016, o 09:06
autor: dębowy69
Az miło się czyta, że sa jeszcze kobiety które się nie głodzą, nie łykają tabletek tylko ćwiczą i zdrowo jedzą. Tak trzymać. A swoją droga to polecałbym spróbować wrzucić do diety jagody goja.

Sposoby na zdrowe odchudzanie.

Post: 1 sie 2016, o 10:45
autor: kromka20
O tak, jeśli chodzi o odchudzanie to rewelacyjne są te jagody goji sklep internetowy, w którym zazwyczaj robiłam zakupy miał akurat na nie promocję, więc się skusiłam, sceptycznie ale jednak. Okazało się że ten przypadek dał mi całkiem nowe życie i sylwetkę. Skończyła się walka o każdy kilogram, dają radę te jagódki. Polecam z całego serducha!