Strona 1 z 1

Potrzebny stomatolog dla syna

Post: 1 wrz 2016, o 06:28
autor: wulgar
Witam, mój syn pobił się z kolegami w szkole i wybił sobie ząb, chłopak jest młody i wiecie jak to jest, wstydzi się terazz chodzić do szkoły, sam wychowuję syna i już nie daję rady go przkonywac, że specjanie to nie widać tego ubytku. Ale on nie wyobraża sobie, aby mógł chodzic bez zęba. Pilnie potrzebny jest mu dobry stomatolog, znacie jakiegoś, błagam o szybkie odpowiedzi!

Potrzebny stomatolog dla syna

Post: 1 wrz 2016, o 07:49
autor: AlexanderNie-wielki
Bez przesady chłopak się w bójki wdaje, a Ty mu teraz chcesz jeszcze implanty wsadzać, bo się wstydzi, niech samsobie na nie zarobi!!!

Potrzebny stomatolog dla syna

Post: 1 wrz 2016, o 08:04
autor: kromka20
łatwo Ci mówić chłopaka można ukarać za bójkę, ale zęby mu trzeba wstawić, bo brak zębów może mieć poważne kosekwencje dla zgryzu, mogę polecić wam cenionego stomatologa w Poznaniu na Grunwaldzie mającego swój gabinet. To świetnie wyposażony gabinet, dysponujący najlepszym sprzętem i najlepszymi materiałami. zarejestrujcie się na wizytę online i koniecznie pójdźcie na konsultację.

Potrzebny stomatolog dla syna

Post: 1 wrz 2016, o 08:45
autor: zagadkowaUlka
To faktycznie doskonały gabinet, wstawiono tam implanty mojemu meżowi, jest bardzo zadowolony, koniecznie tam pójdż z sybnem, wczesniej zapoznaj się z atrakcyjnym cennikiem wszczepienia implantów zębowych w Poznaniu na stronie gabinetu, ale najwięcej to dowiesz się na miejscu, szczegółowy cennik znajdziesz w rejestracji, ale najlepiej omów wszystko z lekarzem stomatologiem na pierwszej wizycie, bo każdy przypadek jest inny.

Potrzebny stomatolog dla syna

Post: 1 wrz 2016, o 10:42
autor: amator
O ilu ważnych rzeczy można się dowiedzieć, często jeżdżę do Poznania, teraz już będę wiedział, gdzie się udać, gdy rozboli mnie ząb czy też gdy trzeba będzie wstawic sobie ząb.