Strona 1 z 1

Usługi dla dewelopera

Post: 3 cze 2016, o 05:18
autor: AlexanderNie-wielki
Jestem deweloperem i prowadzę kilka budów jednocześnie. Są to raczej domy z tak zwanej górnej półki dla klientów z dość zasobnym portfelem. Ostatnio coraz częściej klienci domagają się wykończeń kamieniarskich. A że nasz klient nasz pan, muszę znaleźć dobrego podwykonawce takich prac. Kogo polecacie?

Usługi dla dewelopera

Post: 3 cze 2016, o 06:55
autor: Arcymistrz1993
Ja niestety zasobnym klientem nie jestem, ale znam firmę, która wykonuje usługi dla wszystkich bez względu na grubość portfela. To firma uniquestone.pl, która ma swoją siedzibę w Poznaniu. Ale oczywiście roboty wykonują w całym kraju. Myslę, że oni mogliby Ci bardzo mocno pomóc w Twojej działalności.

Usługi dla dewelopera

Post: 3 cze 2016, o 07:36
autor: wulgar
Nie masz się co dziwić swoim klientom, bo przecież widzą co jest modne na świecie i widzą co się fajnie sprawdza. Kamień to nowoczesne rozwiązanie, ale za to jakie praktyczne, szczególnie w kuchni. Spytajcie swoich żon, czy nie chciałyby mieć takich wykończeń.

Usługi dla dewelopera

Post: 3 cze 2016, o 10:14
autor: AlexanderNie-wielki
Chciałem w jednym z budowanych domów położyć płyty granitowe na podłogę, o kuchniach co prawda nie myślałem, ale daliście mi trochę do myślenia. Być może poszerze użycie tego materiału.

Usługi dla dewelopera

Post: 3 cze 2016, o 11:24
autor: Arcymistrz1993
Pewnie, że tak. Oczywiście też nie możesz przesadzić, chociaż niektórzy bardzo lubią tego rodzaju styl. Jednym z słowem lepszej firmy oferującej granity, balty i marmury Poznań nie zna. W całej Polsce będziesz miał problem ze znalezieniem lepszej.